YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde giderek daha karmaşık hale gelen elektronik tasarım ve üretim süreçlerinde, kaliteli ve güvenilir yazılım araçlarına olan ihtiyaç daha da artmaktadır. Bu konuda tasarım ve üretim firmaları için en önemli kriter, eksiksiz bir ürün gamının içinden gerçekten ihtiyaçları olan araçları saptayıp, satın aldıkları yazılımı efektif kullanmaya yönelik eğitimleri sağlayabilmek ve sorunları olduğunda hızlıca yanlarında olabilmektir.

Bu anlamda CDT, yılların getirdiği teknik birikim, donanımlı kadrosu ve tabi ki müşterileri için sürekli yenileyip, ihtiyaçlara göre geliştirdiği PCB, ASIC / FPGA, gömülü yazılım ve güvenilirlik alanlarındaki yazılım portföyüyle öne çıkmaktadır. İşbirliği içinde bulunduğu firmalar, konusunda derin tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmakta olup, bu durum yazılımla beraber sunulan teknik destek, eğitim, danışmanlık gibi çözümlerde firmalar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Yazılım çözümlerimiz bundan sonra da günümüz ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenecek, toplam ve kaliteli çözüm anlayışıyla müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi