top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA     >    ÇÖZÜMLER    >    PCB TASARIM VE ANALİZ    >   XPEDITION ENTERPRISE
XPEDITION ENTERPRISE
xpedition 1.PNG

Xpedition Enterprise, sistem tasarımı tanımından üretim uygulamasına kadar entegrasyon sağlayan, sektörün en yenilikçi PCB tasarım akışıdır. Eşsiz teknolojileri, genel kaliteyi ve kaynak verimliliğini önemli ölçüde artırırken tasarım döngülerini yüzde 50 veya daha fazla azaltabilir.

xpedition 2.PNG

Multi-Discipline Systems Engineering

Xpedition, ekiplerin ihtiyaç duydukları esnekliğe ve sezgisel teknolojilere sahip olmalarını sağlamak için IC paketleme, çoklu kart, RF, kablo demeti, FPGA ve MCAD'i birbirine bağlayan entegre, işbirliğine dayalı, ortak tasarım sistemleri sunar.

xpedition 3.PNG

Concurrent Design

Xpedition, ürün geliştirme süreci boyunca çok kullanıcılı, çok siteli, araç ve akış tabanlı eşzamanlı mühendisliği destekleyerek ekiplerin tasarım döngülerini önemli ölçüde azaltmasına ve ürün kalitesini artırmasına yardımcı olur.

xpedition 4.PNG

Process Automation

Xpedition, günümüzün en karmaşık PCB tasarımlarını oluşturmak için endüstri lideri gelişmiş teknolojiler sunmak için kullanım kolaylığını ve yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş işlevselliği birleştirir.

xpedition 5.PNG

Design Data Integrity

Xpedition mühendislik veri yönetimi, ürün geliştirmenin tüm aşamalarında kalite, bütünlük ve güvenliği sağlamak için mühendislik bileşenlerinin, kitaplığın ve tasarım verilerinin oluşturulmasını ve yönetimini kolaylaştırır.

xpedition 6.PNG

Design Verification

Xpedition, tasarımları performans ve üretilebilirlik için optimize ederken, ürün kalitesini artırırken ve daha verimli, daha hızlı bir akış için tasarım hatalarını ve yeniden çalışmayı azaltırken sıfır dönüşlü ürünler sağlamak için tasarım sırasında doğrulama gerçekleştirir.

bottom of page