XJTAG

XJTAG'ın yazılım ve donanım ürünlerinden yararlanarak elektronik devrelerinizde hızlı ve kolay bir şekilde hata ayıklayın, test edin ve programlayın. Ürünler, birçok çipte gömülü olan endüstri standardı IEEE 1149.x JTAG boun tarama teknolojisi ile çalışır. XJTAG, board testi ve hata ayıklama sürecinizi geliştirerek tasarımınızı ve geliştirmenizi hızlandıracak ve aynı zamanda üretimde mükemmel test kapsamı sağlayacaktır.

Tessent Tools

Tessent ürün ailesi, ASIC IC chiplerinin üretim aşamasında ortaya çıkabilecek test ve hata ayıklama gibi zorlukları adresleyen geniş kapsamlı test ve yield analizi çözümleri sunar. Test sürecinin herbir aşamasında sınıfının en iyi çözümlerini biraraya getirerek güçlü ve tam chip kapsaması sağlar.

Quantix Tools

Quantix ürün ailesi, yarıiletken yaşam döngüsü sürecinde karakterizasyon işlemlerinden, otomatik yielding ve kalite yönetimi, güvenilirlik ve uygunluk analizlerine imkan veren bir çözüm paketi sunar. Tüm Quantix ürünleri ortak bir mimari üzerinde tasarlanmış olduklarından, zaman içerisinde iş kapsamının artmasını karşılayacak şekilde, ölçeklenebilir bir yapı sunar.

note.png

HDL / FPGA TASARIM / DOĞRULAMA EĞİTİMLERİ

ASIC / FPGA tasarım süreçlerinde kullanılan , VHDL, Verilog HDL ve SystemVerilog eğitimleri istenen zorluk seviyesinde hazırlanan standart yada ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş şekilde sunulmaktadır. 

Temel sayısal tasarım kavramlarıyla entegre edilerek, FPGA tasarım ve doğrulama süreçlerinin laboratuvar uygulamaları eşliğinde anlatıldığı eğitimleri inceleyebilirsiniz.

GÜVENLİK ÖNCELİKLİ TASARIM (DO-178C)

DO-178C standartları konusunda yetkin uzmanlar tarafından eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

GÜVENLİK ÖNCELİKLİ TASARIM (DO-254)

DO-254 standartları konusunda yetkin uzmanlar tarafından eğitim, danışmanlık ve DER (Designated Engineering Resource) hizmetleri verilmektedir. Bununla beraber, DO-254 süreçlerinde kullanılmaya uygun, tasarım girişi, gereklilik yönetimi, doğrulama, dokümantasyon, sentezleme gibi adımlarla ilgili geniş bir yazılım çözümü katalogu sunulmaktadır:
HDL Designer Series, ReqTracer, Modelsim, Questa Verification Platform, Questa Verification IP kütüphanesi, Precision RTL Plus

IPC EĞİTİMLERİ

CDT, iş ortakları ile IPC standartlarına uygun tasarım ve kütüphane oluşturma çabalarına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

PCB TASARIM / DOĞRULAMA ( HIGH SPEED DIGITAL DESIGN ) EĞİTİMLERİ

Yüksek teknoloji kartlarınız için Analog simülasyon ve yüksek frekans doğrulama hizmetlerini iş ortaklarımız aracılığı ile sağlamaktayız.  High speed signal integrity, overshoot, undershot ve DDR memory modelleme ve doğrulama, power integrity ve EMC analiz , doğrulama ihtiyaçlarınız için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.