TEKNİK DESTEK

CDT, yirmi yılı aşkın süredir elektronik tasarım otomasyonu ve buna bağlı çözümleri sunmaya devam etmektedir. Bu süreçte, yerel kadro yapılanması çok önemli tecrübeler edinmiş ve müşterilerinden gelen destek taleplerinin büyük bir kısmını ilk elden çözümleme yetisine kavuşmuştur. Aynı ekip müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, kendileri için en uygun önerileri sunmaktadır.

Bu bağlamda, özellikle elektronik tasarım otomasyonu gibi ileri seviyede destek ihtiyacı olan konularda, CDT tecrübe sahibi yerel mühendis kadrosuyla üst standartlarda destek hizmetleri sağlamaktadır.

CDT’nin sunduğu destek hizmetleri, satış öncesi ve satış sonrası olarak ikiye ayrılır:

Satış öncesi destek çalışmaları, henüz ürün ve hizmetlerimizle tanışmamış olan müşteri adaylarına yapılan ziyaretler, bu kapsamdaki sunum ve ürün tanıtım aktivitelerini içerir. Gerektiği durumlarda, müşteri adaylarına ürünleri değerlendirme (evaluation) amaçlı olarak geçici erişim hakkı verilir. Bu dönemde gelen sorular ve istekler titizlikle yanıtlanıp karşı tarafın planlandığı şekilde bilgilenmesi sağlanır.

Satış sonrası destek çalışmaları çok daha kapsamlı olup, asıl amaç müşterilerin, CDT ürün ve hizmetlerinden optimum şekilde faydalanmasını sağlamak için gerekli çabayı göstermektir. Bu çaba sayesinde, çoğu müşteri satın almaya devam ettiği ilave ürün ve hizmetlerle CDT’ye olan güvenini göstermektedir.

Ürün satışlarıyla beraber bakım anlaşmaları yapılmakta olup, esas itibariyle bu kapsamda ürünlerin yeni versiyonlarına erişim, CDT yerel teknik desteği ve bunun yanısıra, üretici firmaların kendi web siteleri üzerinden sunduğu destek mekanizmalarına erişim mümkün olmaktadır. Yine bakım anlaşmaları kapsamında ürünlere ait hata düzeltmeleri ve yama (patch) versiyonları da CDT müşterilerine sunulmaktadır.

CDT’nin sunmakta olduğu ürün ve hizmetlere dair destek imkanlarına, tercih edilmesi durumunda, üretici firmaların kendi destek mekanizmaları üzerinden de direkt olarak erişilebilir. Bu amaçla aşağıdaki link adresleri kullanılmaktadır.
Mentor Graphics (Supportnet): https://supportnet.mentor.com/
XJTag: http://www.xjtag.com/support-jtag/xjtag-support.php

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi