top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER
pcb design.PNG
PCB TASARIM VE ANALİZ

PCB (Baskılı Devre Kartı), küçükten büyüğe, bilgisayardan telekomünikasyondan askeri donanıma kadar farklı alanlardaki hemen hemen tüm cihazlarda uygulanan elektronik ürünlerde oldukça temel bir unsurdur. Basitçe söylemek gerekirse, PCB, elektronik ürünlerin işlevlerinin uygulanmasında önemli bir rol oynar. Bununla birlikte, bir devre kartı tasarlamak asla kolay bir iş değildir ve katmanlar, bileşenler veya devreler arasındaki birçok bağlantının düzgün bir şekilde ele alınması gerekir. Portföyümüz, PCB'lerin tasarımı ve analizi için ve elektronik sistem tasarımının dijital dönüşümünü sağlamak için dünyanın en çok kullanılan ve güvenilir araçlarından biridir.

FPGA/ASIC TASARIM, DOĞRULAMA VE SENTEZLEME

Başarısı kanıtlanmış zengin ürün portföyü, hem ASIC hem de FPGA akışları için tasarım girişi, doğrulama, sentez, yer ve rota, fiziksel doğrulama ve onay dahil olmak üzere ön uç ve arka uç tasarım akışlarınızdan yararlanır.

Akışlardaki bazı aşamalarda (doğrulama, test etme, özel IC araçları vb.), kullanıcı kendi ihtiyaçlarına daha uygun çözümleri seçme özgürlüğüne sahiptir.

FPGA resmi.jpg
harness.jpg
ENTEGRE ELEKTRİK SİSTEMLERİ

Modern elektrik/elektronik sistemler, karmaşıklıkta büyük bir büyüme ile karakterizedir. En büyük zorluklardan biri, bu karmaşık, çok alanlı sistemleri tutarlı, entegre bir şekilde geliştirmektir, bu da şirketleri yarının piyasa zorluklarını karşılamak için elektrik/elektronik sistem geliştirme yaklaşımlarını geliştirmeye yönlendirir. Yeni nesil geliştirme yaklaşımları, ürün geliştirmeyi hızlandırırken kapsamlı izlenebilirlik ve uyumluluk sağlamak için yazılım, elektrik, elektronik ve ağ geliştirme arasındaki sınırları bulanıklaştırmalıdır.

ELEKTRONİKTE ÜRETİM VE OPERASYON YÖNETİMİ

İş ortağımız Siemens DISW ve Downstream ile üretim operasyonlarının eksiksiz dijitalleştirilmesi için stratejinizi uygulamanıza olanak tanıyan bir dizi Üretim Mühendisliği, Üretim için Tasarım, Planlama ve Üretim Operasyonları Yönetimi (MOM) çözümleri sunuyoruz. Siemens çözümleri, üretimde uçtan uca görünürlük sağlayarak, karar vericilerin hem ürün tasarımında hem de ilgili üretim süreçlerinde iyileştirilecek alanları kolayca belirlemesine ve daha sorunsuz ve verimli üretim için gerekli operasyonel ayarlamaları yapmasına olanak tanır.

Siemens  teknolojileri ve mimarisi, farklı endüstriyel süreçlerin özel gereksinimlerine uyum sağlar. Çözümler, elektronik üretimindeki derin uzmanlıktan geliştirilen sektöre özgü işlevlerden oluşan zengin bir ekosistem sağlar. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir platform, birden fazla yetenek sunar ve müşterilerin üretim süresini kısaltmak için üretim verimliliğini kalite ve görünürlük ile birleştirmesini sağlar.

MANUFACTURING OPERATIONS MANAGEMENT FOR ELECTRONICS 
ADDITIVELY MANUFACTURED ELECTRONICS
KATMANLI ELEKTRONİK ÜRETİMİ

Yüksek kaliteli aktif elektronik ve elektromekanik alt montajlar, otonom akıllı dronların, arabaların, uyduların, akıllı telefonların ve in vivo tıbbi cihazların ayrılmaz etkinleştiricileridir. Yinelemeli geliştirme, IP güvenliği, hızlı pazara sunma süresi ve cihaz performansı kazanımlarını gerektirirler ve böylece AME'yi kurum içi, hızlı prototipleme ve üretim için zorunlu kılarlar. Nano Dimension makineleri, benzeri görülmemiş bir performansta çalışmak için yerinde kapasitörleri, antenleri, bobinleri ve transformatörleri ve elektromekanik bileşenleri eş zamanlı olarak entegre ederken, tescilli tüketilebilir iletken ve dielektrik malzemeleri aynı anda biriktirerek sektörler arası ihtiyaçlara hizmet eder. Bu anahtar teslimi sistemler, PCB ve yarı iletken Entegre Devreler arasındaki boşluğu doldurur. Tek bir tıklamayla devrim: Yalnızca sarf malzemeleri pahasına, saatler içinde CAD'den işlevsel, yüksek performanslı bir AME cihazına geçiş.

GÜVENİLİRLİK VE BAKIM SİSTEMLERİ

Ürün yaşam döngüsünün her aşamasında güvenlik / görev açısından kritik ekipmanın tasarımı ve desteği hakkında daha iyi kararlar alınmasını sağlamak ve operatörün ve/veya sistemin bakımını yapanın teknik, operasyonel ve ekonomik gereksinimlerini dikkate alan birbirine bağlı analiz yeteneklerini kullanarak riski azaltmak için , daha karmaşık güvenlik ve güvenilirlik çözümlerine ihtiyaç vardır.

Tüm sistemi (veya alt sistemi) modelleyen MADe, nedensellik tabanlı teknikler kullanarak ihtiyacınız olan analizleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir. Ayrıca sizi yüzlerce sayfalık rapor hazırlamaktan kurtaran zengin raporlama sağlar.

Reliability and Maintenance Systems.PNG
Boundary Scan Solutions.png
XJTAG BOUNDARY SCAN ÇÖZÜMLERİ

XJTAG, JTAG boundary scan donanım ve yazılım araçlarının dünya lideri tedarikçisidir. XJTAG ürünleri, mühendislerin elektronik devreleri hızlı ve kolay bir şekilde hata ayıklamasını, test etmesini ve programlamasını sağlar. XJTAG, tasarım ve geliştirme mühendisleri, test mühendisleri, sözleşmeli üreticiler ve saha test mühendisleri tarafından kullanılmak üzere ortak bir platform sunan ve yalnızca JTAG özellikli cihazların değil, JTAG olmayan cihazların da test edilmesini sağlayan ilk sınır tarama çözümüydü. Uzun vadeli güvenilir bir ortak olarak CDT, elektronik tasarım, geliştirme ve üretim süreçlerini kısaltmak için XJTAG ürünlerini sağlamıştır.

PROFESYONEL HİZMETLER

Profesyonel Hizmetler, müşterilerimizin tasarım ve doğrulama akışlarında verimliliği artırma ve riski azaltma konusunda bir başarı geçmişine sahiptir. Son derece deneyimli küresel ekipler tarafından sağlanan her hizmet ve eğitim teklifi, iş ve teknik başarınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

professional services.PNG
bottom of page