PCB TASARIM

PADS Professional paketi Xpedition teknolojisini kullanan güçlü ve yetkin PCB çözümünü şema girişi, layout ve simülasyon uygulamalarıyla, aynı pakette ve tek bir noktada çözmektedir. Özel fiyatı ile sunulmakta olan bu teknoloji için bilgi isteyiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Broşür için tıklayınız.

Xpedition Enterprise

Büyük takımları içeren kurumsal ortamlarda board tasarımları, iyi bir PCB layout programından daha fazlasını gerektirir. İhtiyacınız olan entegre, güvenilir bir PCB tasarım programıdır. Alanında dünya lideri Xpedition Enterprise içerdiği en üst seviye ürünler ile tüm takım üyelerinin birlikte daha efektif çalışmasını sağlayarak size mükemmel entegrasyonu sunar. Şema, Çoklu board sistem tasarımı , FPGA I/O Optimizasyonu , Kural yönetimi , Layout, Kütüphane/data yönetimi , 3D , Ortak çalışma , RF entegrasyon , Analiz/Simulasyon (SI/PI/Thermal/Analog/EMI/EMC/DRC), Üretimsel doğrulamalar/dökümantasyon gibi birçok alanda en gelişmiş çözümleri içerir.

https://www.mentor.com/pcb/xpedition/

PADS

PADS®, Mentor Graphics’in bireysel ya da küçük takımlara yönelik en populer PCB tasarım programıdır. İçerdiği ürünleri ile son derece verimli, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu bir arayüzle PCB geliştirmeye olanak sağlar. Kolay prototip oluşturmak için de özellikle tercih edilir. Bu ürün ailesi başlıca iki dalda incelenebilir; PADS Standad/Standard Plus ve PADS Professional. Standard ailesi klasik PADS Layout, AutoRouter içerirken, Professional ailesi Xpedition temelli PADS Pro Layout içerir ve dolayısıyla Sketch Route gibi teknolojilerle gelir. PADS; Kural yönetimi, Şema, FPGA I/O Optimizasyonu , Layout, Kütüphane , 3D, Üretimsel doğrulamalar/dökümantasyon, Analiz/Simulasyon (SI/PI/Thermal/Analog/EMI/EMC/DRC) , Üretim hazırlığı , Mekanik entegrasyon, Arşiv yönetimi gibi birçok alanda güvenilir çözümleri içerir.

https://www.pads.com/

 

Gelişmiş Tasarım Teknolojileri

Elektronik sektöründeki her teknolojik ilerleme ile PCBler giderek daha karmaşık olur ve tasarımı zorlaşır. Küresel olarak dağılmış tasarım ve üretim ekipleri ve işbirliği engelleri projeyi daha da zorlaştırır. Mentor aşağıdaki Layout, analiz ve son derece kompleks PCB üretimi için ölçeklenebilir araçları ile yeni bir standart sunuyor: Xpedition PCB Layout , Mekanik entegrasyon, Eş zamanlı çalışma, İleri Üretim & Dizgi Teknolojileri (Rigid/Flex, HDI, Embedded Passive, Chip-on-board) , RF tasarım .

 

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi