top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    PCB TASARIM VE ANALİZ
PCB TASARIM VE ANALİZ
pcb.PNG

PCB (Baskılı Devre Kartı), küçükten büyüğe, bilgisayardan telekomünikasyondan askeri donanıma kadar farklı alanlardaki hemen hemen tüm cihazlarda uygulanan elektronik ürünlerde oldukça temel bir unsurdur. Basitçe söylemek gerekirse, PCB, elektronik ürünlerin işlevlerinin uygulanmasında önemli bir rol oynar.

Bununla birlikte, bir devre kartı tasarlamak asla kolay bir iş değildir ve katmanlar, bileşenler veya devreler arasındaki birçok bağlantının düzgün bir şekilde ele alınması gerekir. Portföyümüz, PCB'lerin tasarımı ve analizi için ve elektronik sistem tasarımının dijital dönüşümünü sağlamak için dünyanın en çok kullanılan ve güvenilir araçlarından biridir.

pcb design.PNG

Pads

PADS, mühendisler ve ekipleri tarafından kullanılan ekonomik, güçlü, sezgisel PCB tasarım yazılımıdır. PADS ile elektronik tasarımınızı prototipten üretime, tasarımcı masaüstünden bağlı bir bulut ortamına kadar kullanımı kolay bir ortamda alabilir ve işbirliğinin geleceğini güçlendirebilirsiniz.

xpedition.PNG

Xpedition Enterprise

Xpedition Enterprise, sistem tasarımı tanımından üretim uygulamasına kadar entegrasyon sağlayan, sektörün en yenilikçi PCB tasarım akışıdır. Eşsiz teknolojileri, genel kaliteyi ve kaynak verimliliğini önemli ölçüde artırırken tasarım döngülerini yüzde 50 veya daha fazla azaltabilir.

hyperlynx.PNG

HyperLynx

HyperLynx, kart tasarım akışının herhangi bir noktasında PCB mühendislerinin ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz bir analiz ve doğrulama yazılımı paketi sunar. HyperLynx ile daha fazla yenilik, daha hızlı pazara sunma süresi ve daha düşük maliyetler elde edin.

bottom of page