top of page
PADS PROFESSIONAL
pcb design.PNG

PADS Professional, donanım mühendisleri ve küçük çalışma grupları için Xpedition teknolojisi ile uyumluluk ve PCB mühendislik projeleri için genişletilmiş işbirliği sağlayan uygun maliyetli, akıllı ve entegre bir PCB tasarımı ve doğrulama akışıdır.

ecad.PNG

ECAD/MCAD Co-Design

PCB tasarımcıları ve makine mühendisleri arasındaki zayıf iletişim, projelerin zamanlama ve maliyet hedeflerini %50 veya daha fazla kaçırmasına neden olabilir. Bu ekipler gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabildiklerinde, PCB'lerin fabrikasyondan önce mekanik muhafazalarına mükemmel şekilde oturduğundan emin olabilirler.

routing.PNG

Routing Automation

Yönlendirme otomasyonu, PCB yerleşimini %80'e kadar azaltır. Elektronik tasarımın daha karmaşık hale gelmesiyle, otomasyon hem deneyimli tasarımcılar hem de "her şeyi yapan" mühendisler için büyük bir rekabet avantajı sağlıyor.

rigid.PNG

Rigid-Flex

Benzersiz yapıları, kısıtlamaları, düzlem yönetimini, malzemeleri ve yığınları anlayan esnek/sert-esnek operasyonlardan, PADS Professional, esnek/sert-esnek tasarımı destekleyen özelliklere sahiptir.

analog mixed.PNG

Analog Mixed-Signal

PCB tasarımlarınızın analog karışık sinyal bölümlerinde doğru işlevsellik elde etmek için uygun tasarım uygulamaları ve ayrıntılara gösterilen özen esastır.

signal integrity.PNG

Signal Integrity Analysis

PADS Professional'da yerleşik olarak bulunan HyperLynx sinyal bütünlüğü analizi, tasarımları ilk seferde doğru yapmanızı sağlayarak, maliyetli aşırı tasarımdan kaçınır ve tekrarlayan test döngülerini azaltır.

design for man.PNG

Design for Manufacturing

Benzersiz yapıları, kısıtlamaları, düzlem yönetimini, malzemeleri ve yığınları anlayan esnek/sert-esnek operasyonlardan, PADS Professional, esnek/sert-esnek tasarımı destekleyen özelliklere sahiptir.

rf design.PNG

RF Design

6 ila 100 GHz kablosuz teknolojisini kullanan elektronik cihazların artması nedeniyle, RF tasarımcılarının kablosuz tasarım otomasyonunu sağlayan PCB tasarım araçlarına erişmesi gerekiyor.

bottom of page