top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    PCB TASARIM VE ANALİZ    >    PADS PCB TASARIM YAZILIMI    >    PADS PROFESSIONAL CLOUD APPS
PADS PROFESSIONAL CLOUD APPS
pads.PNG

PADS Professional'ın gücünü artıran, mühendisin masaüstünü yenilikçi ürünler geliştirmek için güvendikleri bileşen ve ortak ekosistemine sorunsuz bir şekilde bağlayan bir bulut uygulamaları paketi.

portal.PNG

PartQuest Portal Part Search & Creation

PartQuest Portal, yeni ürünleri hızlı bir şekilde tasarlamak için gereken yapı taşlarını sağlar. Sürekli genişleyen milyarlarca parçadan oluşan bir katalogdan elektronik bileşenleri arayın, önceden hazırlanmış ECAD kitaplığı model içeriğini indirin ve sihirbaz tabanlı parça oluşturucu şablonlarını kullanarak özel semboller ve ayak izleri oluşturun.

supply.PNG

PartQuest Portal- Supply Chain

SupplyFrame tarafından desteklenen Tedarik Zinciri uygulaması, değişim maliyeti en düşük olduğunda daha bilinçli parça kararları almak için mühendisleri gerçek zamanlı bileşen kaynak verileriyle güçlendirir. Xpedition Designer ve PADS Professional Designer ile tamamen entegre.

explore.PNG

PartQuest Explore Circuit Simulation

PartQuest Explore, elektronik ve mekatronik devreler ve sistemler için eksiksiz bir tasarım, modelleme, simülasyon ve analiz ortamıdır. Elektromekanik ve elektro-termal dahil olmak üzere analog, dijital, karışık sinyal ve çok alanlı sistemler için tam kapsama. SPICE ve VHDL-AMS modelleri desteklenir.

connect.PNG

Connect for PADS Professional

Masaüstü çalışma ortamınızın ötesine geçin ve tasarım veri yönetimi, malzeme listesi yönetimi ve ekip paylaşımı, görselleştirme ve işaretleme yoluyla dünya çapındaki ekip arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde işbirliği yapın.

pcb flow.PNG

PCBflow

Tasarımcıları doğrudan üreticilerle bağlayarak tasarımdan üretime geçiş sürecini hızlandırın. Tasarım sürecinin ilk aşamalarında belirli bir üretici için güncellenmiş kısıtlamaları kullanarak PCB DFM analizini çalıştırın, tasarım yinelemelerini, maliyetleri ve pazara sunma süresini azaltın.

bottom of page