top of page
PADS PCB TASARIM YAZILIM
pads.PNG

PADS, mühendisler ve ekipleri tarafından kullanılan ekonomik, güçlü, sezgisel PCB tasarım yazılımıdır. PADS ile elektronik tasarımınızı prototipten üretime, tasarımcı masaüstünden bağlı bir bulut ortamına kadar kullanımı kolay bir ortamda alabilir ve işbirliğinin geleceğini güçlendirebilirsiniz.

pads pre.PNG

PADS Professional Premium Edition

Daha Akıllı Bir PCB Tasarımı Geleceği Daha Hızlı Tasarlayın! Entegre tasarım veri yönetimi, bileşen araştırması ve gerçek zamanlı bileşen tedarik bilgisi ile PADS Professional'ın uçtan uca sistem tasarım çözümünün tüm gücünü elde edin.

pcb design.PNG

PADS Professional

PADS Professional, donanım mühendisleri ve küçük çalışma grupları için Xpedition teknolojisi ile uyumluluk ve PCB mühendislik projeleri için genişletilmiş işbirliği sağlayan uygun maliyetli, akıllı ve entegre bir PCB tasarımı ve doğrulama akışıdır.

cloud app.PNG

PADS Professional Cloud Apps

PADS Professional'ın gücünü artıran, mühendisin masaüstünü yenilikçi ürünler geliştirmek için güvendikleri bileşen ve ortak ekosistemine sorunsuz bir şekilde bağlayan bir bulut uygulamaları paketi.

pads standard.PNG

PADS Standard and PADS Standard Plus

Kanıtlanmış araçlar arayan PCB mühendisleri için PADS Standard ve PADS Standard Plus, kullanımı kolay bir ortamda şematik ve yerleşim özellikleri sağlar. PADS Standard, ekonominin yüksek önceliğe sahip olduğu yerlerde idealdir. PADS Standard Plus, gelişmiş yerleşim özellikleriyle simülasyon ve analiz sunar.

bottom of page