top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    ELEKTRONİKTE ÜRETİM VE OPERASYON YÖNETİMİ   >    ELEKTRONİK İÇİN İLERİ PLANLAMA VE ÇİZELGELEME
ELEKTRONİK İÇİN İLERİ PLANLAMA VE ÇİZELGELEME (APS)
Siemens Opcenter Advanced Planning and Scheduling (APS)

Dijitalleşme her şeyi değiştiriyor ve üreticilerin daha kısa teslim sürelerine yanıt verebilmeleri ve müşteri taleplerini karşılayabilmeleri için beklenmedik değişikliklere hızlı ve akıllıca tepki vermeleri gerekiyor. Bu zorluklarla sadece büyük işletmeler değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmeler de karşı karşıyadır. Siemens Opcenter APS çözümleri, ulaşılabilir üretim programları oluşturmak için talep ve kapasiteyi dengeleyen gelişmiş algoritmalar kullanılarak bu ihtiyacı karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Siemens Opcenter APS, ayları ve yılları kapsayan uzun vadeli stratejik planlama, birkaç haftalık planlama ufku ile orta vadeli taktik planlama ve ayrıntılı sıralama ve zamanlama için kullanılabilir.

Siemens Opcenter APS, kutudan çıkar çıkmaz kurulabilir, gerektiğinde özelleştirilebilir ve yapılandırılabilir. Planlama ve çizelgelemeyi yönetmek için bağımsız olarak kullanılabilir ve ayrıca ERP, MES, Veri toplama, Tahmin, Talep Planlama ve OEE uygulamaları gibi diğer yazılımlarla entegrasyon için tasarlanmıştır.
 

Advanced Planning

Siemens Opcenter Advanced Planning, uzun ve orta vadeli planlamada size yardımcı olmak için tasarlanmış stratejik bir karar aracıdır.

Advanced Scheduling
advaced planning.jpg
Advanced Scheduling

Siemens Opcenter Advanced Scheduling, fazla mesai, sipariş önceliklendirme, üretim grupları, son tarih görüşmesi ve sipariş işleme için karar verme desteği sağlayan etkileşimli, çok kısıtlamalı bir planlama sistemidir.

Advanced Scheduling for  PCB Assembly

PCB montajında, iş emri değişiklikleri, zaman aşımları ve malzeme kullanılabilirliği sorunları sıklıkla üretim programını bozar. Opcenter Advanced Scheduling for PCB Assembly, planlamacılarınızı üretim katına sorunsuz bir şekilde bağlayarak, kapasite tabanlı üretim planlarını ve gerçek zamanlı program değişikliklerini sağlayarak bu zorlukları çözer.

Advanced Scheduling for  PCB Assembly
Solution Capabilities
Çözüm Yetenekleri

Dijitalleşme, üreticilerin Yalın ve Çevik üretim süreçlerini uygulamalarına yardımcı olan kilit bir kavramdır ve uzun vadeli başarınız için kritik öneme sahiptir. Elektronik Üreticilerini hedefleyen APS çözümlerimiz, planlamacılara, üretim hattı operatörlerine ve yönetimin, verimliliği, esnekliği ve pazara sunma süresini artırmak için dijital kuruluş içindeki üretim süreçlerini optimize etmek üzere birlikte çalışmasına yardımcı olan bir araç takımı sağlar.

bottom of page