top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA     ÇÖZÜMLER    >    ELEKTRONİKTE ÜRETİM VE OPERASYON YÖNETİMİ
mom1.PNG

Design & Validation

DFM - DFF, DFA ve DFT'yi üretilebilirlik için kullanın

Supply Chain analizini BOM doğrulaması ve komponent erişebilirliği için kullanın. Fiyat ve kalite belirlenmesi

mom2.PNG

Manufacturing Engineering

BOM fiyatlandırması ve maliyetlendirme

Teamcenter'da bill-of-process için dijital ikiz oluşturma

PCB dizgisi için simulasyon ve doğrulama , stencil , muayene ve test süreci

SMD hattındaki tüm makineler için program çıktısı hazırlama ve Teamcenter için reçete oluşturma

mom3.PNG

Manufacturing Execution

MES ile uçtan uca kontrol ve izlenebilirlik

Intra-plant logistics ile depolama ve tüketim planlaması arasındaki envanteri yönetme

 

Analytics : Veriye dayalı üretim için tanımlayıcı ve tahmine dayalı analiz

ELEKTRONİKTE ÜRETİM VE OPERASYON YÖNETİMİ

manufacturing-operations-center-640x360_tcm27-21342.jpg

Üretim Operasyonları Yönetimi (MOM) yazılım portföyümüz, üretim operasyonları performansını iyileştirmek için bütünsel bir çözüm sunar. CDT, gelişmiş planlama ve çizelgeleme, üretim yürütme, kalite yönetimi, laboratuvar yönetimi ve kurumsal üretim zekası dahil olmak üzere üretimle ilgili geniş bir işlev yelpazesinin dijitalleştirilmesini sağlar. Dijital İşletme içindeki üretim süreçlerini optimize etmek için birlikte çalışan CDT çözümleri, üretim verimliliğini, esnekliği ve pazara sunma süresini iyileştirmeye odaklanarak operasyonel mükemmelliği yönlendirir.


CDT süreci tamamen dijitalleştirerek, üreticileri pazar değişikliklerine ve yeniliklere hızla yanıt vermek için ihtiyaç duydukları araçlarla buluşturuyor.

advanced sch.jpg

Advanced Planning & Scheduling for Electronics

Dijitalleşme her şeyi değiştiriyor. Üreticilerin daha kısa teslim sürelerine yanıt verebilmeleri ve müşteri taleplerini karşılayabilmeleri için beklenmedik değişikliklere hızlı ve akıllıca tepki vermeleri gerekiyor. Bu zorluklarla sadece büyük işletmeler değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmeler de karşı karşıya kalmaktadır. Opcenter APS (Gelişmiş Planlama ve Çizelgeleme) çözümleri, ulaşılabilir üretim çizelgeleri oluşturmak için talep ve kapasiteyi dengeleyen gelişmiş algoritmalar kullanılarak bu ihtiyacı karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

PP_Main.png

Process Preparation for Pcb Assembly & Test

Valor Proses Prep modülü, PCB dizgi operasyonları için DFx , proses geliştirme ve test mühendisliği için eksiksiz bir mühendislik çözümüdür. Optimize edilmiş ön uç DFA analizi, BOM doğrulama, şablon tasarımı, SMT programlama ve hat dengeleme gibi araçlarla PCB montajının verimliliğini ve kalitesini artırır.

Camstar Electronics Suite 640x360_tcm27-56757.jpg

Manufacturing Operations Management for Electronics

Opcenter Execution Electronics, elektronik endüstrisi için tam bir dijital üretim çözümüdür. PCB, mekanik montaj ve kutu yapımı üretimini ele alır. Makinelere ve üretim hatlarına doğrudan bağlantıya dayanan çözüm, üretim yürütme, kalite yönetimi, malzeme yönetimi ve üretim zekasını içerir.

design for man.PNG

PCB Design for Manufacturing 

Bir PCB tasarımı sırasında iki ila üç yeniden dönüş bekliyor musunuz? Valor NPI, tasarımınızla eşzamanlı olarak DFM'yi kullanarak üretim sorunlarını tanımlar. Kontroller tasarımcılar tarafından bile çalıştırılabilir ve sorunlu alanları hemen düzeltmelerine izin verir.

3D-PCB-1024x556.png

DownStream CAM350 Pcb
Fabrication Optimization

CAM350®, PCB üretimini verimli ve etkin bir şekilde yürütmek için doğrulama, optimizasyon ve çıktı üretimi için fiili endüstri standardıdır ve DownStream Technologies'in gerçekten entegre üretim verisi hazırlama çözümünün bir parçasıdır.

3D-Document-1024x553.png

DownStream BluePrint Pcb
Fabrication Documentation

BluePrint-PCB®, PCB fabrikasyon, montaj ve denetim süreçlerini yönlendirmek için kapsamlı üretim yönergesi oluşturmanıza yardımcı olmak için PCB CAD sisteminizi ve/veya CAM350®'yi çalıştırır.

bottom of page