top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    ENTEGRE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
ENTEGRE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
harness.jpg

Modern elektrik/elektronik sistemler, karmaşıklıkta büyük bir büyüme ile karakterize edilir. En büyük zorluklardan biri, bu karmaşık, çok alanlı sistemleri uyumlu, entegre bir şekilde geliştirmek ve bu da şirketleri yarının pazar zorluklarını karşılamak için elektrik/elektronik sistem geliştirme yaklaşımlarını geliştirmeye itiyor. Yeni nesil geliştirme yaklaşımları, ürün geliştirmeyi hızlandırırken kapsamlı izlenebilirlik ve uyumluluk sağlamak için yazılım, elektrik, elektronik ve ağ geliştirme arasındaki sınırları bulanıklaştırmalıdır. Şirketlerin bu yeni dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak için Capital elektrik/elektronik sistem geliştirme yazılımı portföyü bunu desteklemek için stratejik olarak genişletildi. Elektrik sistemlerinin tasarımı, üretimi ve servisi için önde gelen Capital yetenekleri üzerine inşa edilen portföy, şimdi elektrik/elektronik sistem ve yazılım mimarilerini, ağ iletişimlerini ve gömülü yazılım geliştirmeyi kapsayacak şekilde genişletildi.

vesys.jpg

VeSys

Vesys elektrik şemalarınızı ve kablo ağaçlarınızı oluşturmak üzere geliştirilmiş kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri ile kablolama sektörü ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vermektedir.

Vesys Design.PNG

Vesys Design

VeSys  Design, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ve elektriksel olarak akıllı semboller aracılığıyla araç bağlantı şemaları oluşturmak için grafik oluşturma ortamıdır. Geniş elektriksel tasarım geliştirme, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ve elektriksel akıllı semboller sayesinde kolaylaştırılmıştır. Dahili elektrik zekası birçok tasarım görevini otomatikleştirir.

Vesys Harness.PNG

Vesys Harness

VeSys Harness, harness ve formboard çizimleri oluşturmak için grafiksel bir ortam sağlar. Harness tasarım yazma kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ile kolay yapılır. Dahili donanım-mühendislik zekası birçok tasarım görevini otomatikleştirir.

capital logic.PNG

Capital Logic

Capital Logic, hem mantıksal bağlantı tasarımlarını (sinyalleri) hem de fiziksel kablo tasarımlarını yazmak için güçlü bir grafik ve tasarım yönetimi ortamıdır. Capital Logic, her iki alt sistemi tasarlamak ve etkileşimli sistem entegrasyonunu, yani birden fazla alt sistemi fiziksel yapıya birleştirmek için kullanılabilir.

harness design.PNG

Capital HarnessXC

Capital HarnessXC, kablolama mühendislerinin hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı, onaylanmış ve üretime hazır kablolama tasarımları oluşturmasını sağlar. Hem grafiksel çıktılar açısından hem de tasarımların oluşturulma ve onaylanma şekli açısından ihtiyaçları   karşılayacak şekilde uyarlanabilir.

Capital Systems.PNG

Capital Systems

Capital  Systems  araçları, mühendislerin fonksiyon özellikleri ve bağlantıları yakalamasına, optimize edilmiş uygulamalar geliştirmesine yardımcı olur.

Capital Topology Integrator.PNG

Capital Topology/Integrator

Capital Integrator, Generative Design’a ihtiyaç duyan şirketler için önemli bir yazılımdır. Capital Integrator, tam ayrıntılı araç kablolama tasarımları oluşturmak için kapsamlı alt sistem sinyal bağlantısını fiziksel topoloji ile otomatik olarak birleştirir. Bu, sistem entegrasyon görevinin büyük bir bölümünü kaldırarak zamandan tasarruf eder, kaliteyi artırır.

Capital Analysis.PNG

Capital Analysis

Elektrik simülasyon ve analiz bir zamanlar sadece uzmanların alanı idi. Sadelik ve kullanım kolaylığı, Capital simülasyonu ve analiz araçlarının temel özellikleridir. Simülasyon ve analiz fonksiyonları, Capital Logic'in standart özellikleridir, sistem ve kablo tasarımcılarının voltajları ve akım akışlarını kontrol etmelerine, anahtar yapılandırmalarını ve arıza modlarını simüle etmelerine olanak tanır.

Capital Topology Integrator.PNG

Simcenter 3D -Electromagnetic Simulation

Simcenter, her alandaki benzersiz talepler için farklı düşük ve yüksek frekanslı elektromanyetik simülasyon yetenekleri içerir. Elektromekanik bileşenlerin performansı, enerji dönüşümü, antenlerin tasarımı ve yerleşimi, elektromanyetik uyumluluk (EMC) ve elektromanyetik parazit (EMI) hakkındaki görüşlerinizi genişletin.

capital modular.PNG

Capital Modular

Capital ModularXC, kablolama mühendislerinin tam ayrıntılı, onaylanmış ve üretime hazır kablo demeti tasarımları ve modüler alt montajlar oluşturmalarını sağlar. Oluşturulabilir kablo demeti varyantları, ayrıştırma için kullanıcı tanımlı seçeneklere bağlı olarak otomatik olarak oluşturulur.

publiser.PNG

Capital Publisher

Capital Publisher, servis belgelerini yazmak için bir grafik ve tasarım yönetimi aracıdır. Capital Publisher, elektrik tasarımcılarının kablolama verilerini, navigasyon diyagramında tam diyagram ile yeni diyagramlara dönüştürülebilmektedir.

Capital Formboard.PNG

Capital Formboard

Capital FormboardXC, temel HarnessXC veya ModularXC çizimlerine bağlı tam ölçekli diyagram özellikleri sağlamak için Capital HarnessXC ve Capital ModularXC işlevlerini genişletir - bir diyagramda yapılan değişiklikler diğer diyagramda otomatik olarak güncellenir ve yaygın bir hata kaynağını ortadan kaldırır.

CapitalTVM-E4431586.png

Capital TVM

Capital Harness TVM, maliyet ve süreç planlama mühendislerinin, Capital HarnessXC, Capital ModularXC veya VeSys 2.0 Harness tarafından oluşturulan bir kablolama tasarımından kablo demeti oluşturma süreçlerini ve görevlerini, maliyetlerini, üretim sürelerini ve daha fazlasını hızlı ve doğru bir şekilde sentezlemesini sağlar.

bottom of page