top of page
HYPERLYNX
hyperlynx 2 .PNG

HyperLynx, yüksek hızlı tasarım analizini genel sistem tasarımcıları için erişilebilir kılmak için kullanım kolaylığını otomatik iş akışlarıyla birleştirir. Bu, sorunların tasarım döngüsünün başlarında tanımlanmasını ve çözülmesini sağlar. HyperLynx, birden fazla PCB aracıyla çalışır ve herhangi bir PCB tasarım akışına ideal bir ektir.

sı.PNG

HyperLynx Signal Integrity

Ön yerleşim analizi ile tasarım ödünleşimlerini değerlendirin ve yerleşim sonrası analiz ile fab öncesi tasarımları doğrulayın. SerDes kanallarını, DDRx bellek arayüzlerini ve genel amaçlı sinyal bütünlüğünü destekler.

pı.PNG

HyperLynx Power Integrity

Kullanımı kolay, "what-if" ortamında empedans hedeflerini karşılamak ve tasarımları maliyet ve performans açısından optimize etmek için bir kartın güç dağıtım ağını (PDN) tasarlayın ve doğrulayın.

drc.PNG

HyperLynx DRC

PCB tasarımcıları, sistem tasarımcıları ve SI/PI/EMC uzmanları için, araçları veya etki alanı uzmanlık düzeyi ne olursa olsun, hızlı, kurallara dayalı elektrik tasarımı doğrulaması.

drc.PNG

HyperLynx Advanced Solvers

Tasarım düzenleme ve vaka yönetimi için ortak bir grafik arayüz ile entegre yüksek doğruluklu, yüksek kapasiteli 3D elektromanyetik simülasyon-tam dalga, yarı statik ve hibrit çözücüler.

bottom of page