HAKKIMIZDA

CDT kendi bölgesinde elektronik tasarım otomasyonu konusunda toplam çözüm sunabilen en tecrübeli ekiptir. Bilgisayar destekli tasarım teknolojileri bağlamında, tasarım, analiz, simülasyon ve üretim süreçlerini de içerecek şekilde PCB, FPGA/ASIC tasarımı, kablolama tasarımı, PCB üretimi, güvenilirlik mühendisliği gibi farklı konularla geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Destekleyici hizmetler kapsamında ise müşterilerine ihtiyaç duydukları konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

CDT Türkiye ve bölge ülkelerinde kendi konusunda lider müşterilere hizmet vermektedir. Özellikle elektronik, telekomünikasyon, savunma, otomotiv, uzay/uçak ve üretim sektörlerinden oluşan müşteri portföyüne, profesyonel yaklaşımı ile uluslararası kabul gören yenilik ve teknolojileri, yerel hizmetler ve uzmanlıkla birleştirerek çözümler getirmektedir. Bu özellikleri ile benzerlerine göre en hızlı büyüyen çözüm ortakları arasında yer almaktadır.

 
Toplam Çözüm,
Tecrübeli Ekip!
 
Lider Müşterilere, Yüksek Standartlarda Hizmet!
 
Sektöre Hız Kazandıran
Eğitimler!
Toplam Çözüm,
Tecrübeli Ekip!
Bölgesinde elektronik tasarım otomasyonu alanında toplam çözüm sunan en tecrübeli ekibe sahip olan CDT, bilgisayar destekli tasarım teknolojileri konusunda geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Destekleyici hizmetler kapsamında ise deneyimli ekibi ile müşterilerine ihtiyaç duydukları konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Lider Müşterilere, Yüksek Standartlarda Hizmet!
Türkiye ve bölge ülkelerinde konusunda lider müşterilere hizmet veren CDT, uluslararası kabul gören yenilik ve teknolojileri, yerel hizmet ve uzmanlıklarla birleştirerek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.
Sektöre Hız Kazandıran Eğitimler!
Elektronik tasarım otomasyonu konusunda sunduğu hizmetlere ek olarak, yıl boyunca düzenlediği workshop, seminer ve aylık web seminerleri eğitim günlerini “CDT Teknoloji Seminerleri” adıyla sektörün hizmetine sunan CDT, sektörün farkındalığını arttırarak daha hızlı gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi