FPGA TASARIM SÜRECİ

HDL Designer Series

HDL Designer Series, mühendislerin veya takımların (yerel veya uzaktan) verimliliğini arttıran, öngörülebilir ve tekrarlanabilir tasarım süreci sağlayan güçlü bir HDL tasarım ortamı sunmak için derin analiz yetenekleri, ileri editorler, ve eksiksiz proje ve akış yönetimini birleştiriyor. DO-254 projeleri için etkinlik sağlayan opsiyonel modülleri sayesinde tasarım süreci kolaylaşıyor.

https://www.mentor.com/products/fpga/hdl_design/hdl_designer_series

ModelSim

Mentor Graphics Verilog, VHDL ve System C için birleşik bir hata ayıklama ortamı ile tek çekirdek simülator (single kernel simulator, SKS) teknolojisini birleştirmede bir ilk olmuştur. Endüstri lideri, yerli SKS performansı ile en iyi entegre debug ve analiz ortamının kombinasyonu Modelsim’in hem ASIC hem FPGA tasarımı için tercih edilmesini sağlamıştır. Sektördeki en iyi standartlar ve platform desteği onu çoğu süreç ve program akışına adapte etmiştir.

https://www.mentor.com/products/fpga/verification-simulation/modelsim/

Precision RTL

Precision RTL mükemmel kalitede sonuçlar sunan Mentor Graphics’in giriş seviye FPGA sentez aracıdır ve Mentor’un kapsamlı FPGA vendorlarından bağımsız çözümüdür. İleri optimizasyonları, ödüllü analizleri ve sektörün önde gelen dil desteği ile Precision RTL üreticiden bağımsız tasarım sağlar, pazarlama süresini hızlandırır, hataları ortadan kaldırır ve üstün kalitede sonuçlar sunar.

https://www.mentor.com/products/fpga/synthesis/precision_rtl/

Precision RTL Plus

Precision RTL Plus ticari uygulamalar, mil-aero ve güvenliğin kritik olduğu sistemler için avantajlar sunan Mentor Graphics’in FPGA sentez çözümüdür. Precision RTL Plus, FPGAları tasarlamanın ve tasarımcı verimliliğini arttırmanın gelişmiş bir yolunu sunar. İleri sentez teknolojileri ve Mentor FPGA akışına entegrasyonu sayesinde, her tasarımcının hızlanmasını, dizayn değişikliklerinin etkisini en aza indirmeyi ve uygulamaya özgü gereklilikleri gideren birçok eşsiz özellik sağlar.

ReqTracer

ReqTracer FPGA ve ASIC tasarım akışları boyunca kullanılan gereksinimleri yönetir. Konsept aşamasından, üretime kadar geçen süreçte dokümantasyon, tasarım dosyaları vb. materyali kullanarak tasarım aşamalarının birbirleriyle olan gereklilik ilişkilerini kontrol eder.

https://www.mentor.com/products/fpga/req_tracking/reqtracer/

LeonardoSpectrum

LeonardoSpectrum™ müşterilere hem FPGAlar hem ASICler için kendini kanıtlamış, tecrübeli sentez çözümü sunar.

https://www.mentor.com/products/fpga/synthesis/leonardo_spectrum/

Certe Testbench Studio

Certe Testbench Studio UVM/OVM tabanlı testbench’lerin tam olarak anlaşılmasını ve hızlı oluşturulmasını sağlayan güçlü bir Eclipse tabanlı ortam sunar. Register Assistant teknolojisi sayesinde kolay analiz yapmayı sağlar.

https://www.mentor.com/products/fv/certe/

Formal Pro

FormalPro™ 100000 ve daha fazla kapılı(gate) ASIC ve IClerin kapı seviyesi regresyon testi için tasarlanmış bir Mentor Graphics çözümüdür. FormalPro bir tasarımın fonksiyonel olarak referansıyla aynı olduğunu kanıtlamak için statik biçimsel doğrulama teknikleri kullanır. Tasarımın önceki ve son hallerini işlevsel olarak birbiriyle denk olduğunu doğrular ve kullandığı teknik itibariyle bunu kapı seviyesi simülasyonlara göre çok daha kısa sürede tamamlar.

https://www.mentor.com/products/fv/formalpro/

Questa Advanced Simulator

Questa® Advanced Simulator eksiksiz Verilog, SystemVerilog, VHDL, SystemC, PSL and UPF yerel desteği için gelişmiş debug yeteneğini yüksek performans ve simulasyon kapasitesiyle birleştir. Questa Advanced Simulator, Questa Verification Platform’un temel simulasyon ve hata ayıklama motorudur; karmaşık FPGA ve SoC tasarım doğrulama risklerini azaltma yeteneğine sahip kapsamlı gelişmiş doğrulama platformudur.

https://www.mentor.com/products/fv/questa/

Veloce

Veloce tasarım sürecinin tüm aşamalarında blok ve tam SoC RTL simulasyonlarını hızlandırır. Veloce donanım ve yazılım tasarımları sırasında gerçek veriler kullanarak donanım hızlarında debug ve pre-silicon testi sağlar.

https://www.mentor.com/products/fv/emulation-systems/veloce

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi