top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    FPGA/ASIC TASARIM, DOĞRULAMA VE SENTEZLEME    >    FPGA/ASIC DOĞRULAMA
modelsim.PNG

ModelSim

ModelSim, davranışsal, RTL ve geçit düzeyinde kodu simüle eder - platformdan bağımsız derleme ile daha yüksek tasarım kalitesi ve hata ayıklama üretkenliği sunar. Tek Çekirdek Simülatörü teknolojisi, VHDL ve Verilog'un tek bir tasarımda şeffaf bir şekilde karıştırılmasını sağlar.

formalpro.PNG

FormalPro

FormalPro, bir tasarımın işlevsel olarak altın referansıyla aynı olduğunu kanıtlamak için statik biçimsel doğrulama tekniklerini kullanır. Bu, geleneksel kapı düzeyinde simülasyondan çok daha hızlıdır; günler veya haftalar süren tasarımlar, FormalPro kullanılarak saatler hatta dakikalar içinde doğrulanabilir.

questa.PNG

Questa Advanced Simulator

Questa advanced simulator, Questa doğrulama çözümünün temel simülasyonu ve hata ayıklama motorudur; karmaşık FPGA ve SoC tasarımlarını doğrulama riskini azaltabilen kapsamlı gelişmiş doğrulama platformu. 

veloce.PNG

Veloce Hardware-Assisted Verification Platform

Veloce donanım destekli doğrulama platformu, öykünme ve prototipleme için donanımın yanı sıra erken yazılım odaklı doğrulama için sanal/hibrit yeteneklerden oluşan kapsamlı ve tam özellikli bir platformdur.

calibre.PNG

Calibre Design Solutions

Entegre bir hiyerarşik platform üzerine kurulu endüstri lideri Calibre entegre devre (IC) üretim çözümleri, tüm teknoloji düğümü yaşam döngüsü boyunca hızlı rampa sağlayarak ve süreç verimini en üst düzeye çıkararak dökümhane başarısı sağlar.

lfd.PNG

Calibre LFD

Calibre LFD aracı, bir tasarımın üretim süreci pencere etkilerine tepkisini yakalar ve mühendislere bant çıkışından önce değişkenlik, güvenilirlik ve üretim verimi sorunlarını belirleme ve düzeltme yetkisi verir.

Calibre Computational Lithography.PNG

Calibre Computational Lithography

Entegre devrelere (IC'ler) yönelik doyumsuz talep, daha küçük kritik boyutları yönlendirmeye devam ediyor. Aşırı ultraviyole (EUV) dahil olmak üzere fotolitografi süreçleri, her zamankinden daha fazla karmaşıklık ve veri hacmi sunar. Hesaplamalı litografi çözümlerimiz, uygun maliyetli teknoloji etkinleştirme sağlar.

calibre mask.PNG

Calibre Mask Process Correction

Calibre Mask Process Correction kural ve model tabanlı ürünler ailesi, maske kritik boyut imzasının spesifikasyon dahilinde olmasını sağlamak için sistematik maske litografisini ve proses hata kaynaklarını düzeltmek için gelişmiş fotoğraf maskesi üretiminde kullanılır.

calibre mdp.PNG

Calibre Mask Data Preparation

Calibre Mask Data Preparation (MDP) araçları, tam uyumlu bir Calibre platformunda en son çok ışınlı maske formatları dahil olmak üzere maske üretimi için maske veri formatı dönüştürme ve doğrulamasını sağlar.

Analog FastSPICE Platform.PNG

Analog FastSPICE Platform

Dökümhane sertifikalı AFS Platformu, nm SPICE hassasiyetini geleneksel SPICE'tan 5 kat daha hızlı ve paralel SPICE simülatörlerinden 2 kat daha hızlı sunar. Analog, RF, karışık sinyal ve özel dijital devreler için en hızlı nm devre doğrulama platformunu sunar. Artık yeni eXTreme teknolojisini içeriyor.

verification ip.PNG

Questa Verification IP

Questa Doğrulama IP'si (QVIP), özel BFM'leri, doğrulama bileşenlerini veya VIP'yi geliştirmek ve sürdürmek için harcanan zamanı ortadan kaldırarak, çok çeşitli endüstri standardı arabirimleri destekleyen geniş bir yeniden kullanılabilir protokol ve metodoloji bileşenleri portföyüyle kaliteyi artırır ve program riskini azaltır.

Questa Formal Verification Apps.PNG

Questa Formal Verification Apps

Questa Formal Verification Uygulamaları, belirsiz hataları bulur ve simülasyon test ortamları kullanıma sunulmadan önce kapsamlı analizler yoluyla tasarım güvenini artırır. Questa Resmi uygulamaları, tamamlanması zor olan doğrulama görevlerini hedefleyerek üretkenliği ve işlevsel doğrulama kalitesini artırır

tessent.PNG

Tessent Silicon Lifecycle Solutions

IC yaşam döngüsü boyunca riskleri algılayan, azaltan ve ortadan kaldıran, müşterilerin hata ayıklama, test etme, verim, güvenlik, güvenlik ve günümüzün en karmaşık SoC'leri için optimizasyon gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olan büyütme ve bağlantılı uygulamalar tasarlayın.

quantix.PNG

Quantix Tools

Quantix, ilk cihaz karakterizasyonundan otomatikleştirilmiş verim ve kalite yönetimine ve RMA analizine kadar yarı iletken test veri analitiği için toplam yaşam döngüsü çözümü sunar. Quantix çözümleri, mühendislere ve yöneticilere daha iyi karar vermeyi ve süreç iyileştirmeyi sağlayan "yarı iletken zeka" sağlar. Ürünlerin tümü ortak bir mimariye ve kullanım modeline dayanır, bu da işiniz büyüdükçe verim ve kalite yönetimi faaliyetlerinizi ölçeklendirmenizi kolaylaştırır. .

exostiv.PNG

Exostiv

EXOSTIV, FPGA kartları için yenilikçi bir analiz, doğrulama ve hata ayıklama çözümüdür.
JTAG tabanlı araçlardan 200.000 kata kadar daha fazla simülatör benzeri görünürlük ve standart ve özel FPGA kartları için hızlı hata ayıklama süresi sağlar.
EXOSTIV, hata ayıklama ve analiz süresini aylardan haftalara indirir.

bottom of page