Precision RTL

Precision RTL mükemmel kalitede sonuçlar sunan Mentor Graphics’in giriş seviye FPGA sentez aracıdır ve Mentor’un kapsamlı FPGA vendorlarından bağımsız çözümüdür. İleri optimizasyonları, ödüllü analizleri ve sektörün önde gelen dil desteği ile Precision RTL üreticiden bağımsız tasarım sağlar, pazarlama süresini hızlandırır, hataları ortadan kaldırır ve üstün kalitede sonuçlar sunar.

Precision RTL Plus

Precision RTL Plus ticari uygulamalar, mil-aero ve güvenliğin kritik olduğu sistemler için avantajlar sunan Mentor Graphics’in FPGA sentez çözümüdür. Precision RTL Plus, FPGAları tasarlamanın ve tasarımcı verimliliğini arttırmanın gelişmiş bir yolunu sunar. İleri sentez teknolojileri ve Mentor FPGA akışına entegrasyonu sayesinde, her tasarımcının hızlanmasını, dizayn değişikliklerinin etkisini en aza indirmeyi ve uygulamaya özgü gereklilikleri gideren birçok eşsiz özellik sağlar.

LeonardoSpectrum

LeonardoSpectrum™ müşterilere hem FPGAlar hem ASICler için kendini kanıtlamış, tecrübeli sentez çözümü sunar.

Catapult C Synthesis

Catapult C Synthesis, agresif süre-pazar ihtiyaçlarını optimum uygulamalarla sunmaya ihtiyaç duyan ASIC ve FPGA donanım tasarımcıları için yüksek seviye sentezleme çözümüdür.