top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    FPGA/ASIC TASARIM, DOĞRULAMA VE SENTEZLEME
logo.PNG
SOLUTIONS 
FPGA/ASIC TASARIM, DOĞRULAMA VE SENTEZLEME
fpga.PNG

Başarısı kanıtlanmış zengin ürün portföyü, hem ASIC hem de FPGA akışları için tasarım girişi, doğrulama, sentez, yer ve rota, fiziksel doğrulama ve onay dahil olmak üzere ön uç ve arka uç tasarım akışlarınızdan yararlanır.

Akışlardaki bazı aşamalarda (doğrulama, test etme, özel IC araçları vb.), kullanıcı kendi ihtiyaçlarına daha uygun çözümleri seçme özgürlüğüne sahiptir.

FPGA resmi.jpg

FPGA/ASIC TASARIM

FPGA ve ASIC tasarım giriş süreçlerinde kullanıcıların işlerini kolaylaştıran, yeni teknolojilerin sürekli adapte edildiği ürünler mevcuttur. Grafik arayüzlü tasarım girişi, SystemC, SystemVerilog gibi modern donanım tanımlama dillerine uyumluluk, UVM gibi ileri doğrulama teknolojilerini kullanmayı kolaylaştıran (SystemVerilog Assistant, Register Assistant, DesignChecker vb...) bir dizi modülle birlikte sunulur.

9297038_l.jpg

FPGA/ASIC DOĞRULAMA

Endüstride yoğun ilgi gören simülatörler (ModelSim, Questa), doğrulama IP kütüphaneleri (Questa VIP), doğrulama süreç yönetimi çözümleri ve donanım tabanlı doğrulama cihazları (Veloce, ProFPGA) sayesinde, nisbeten basit ölçekli projelerden, kompleks UVM temelli doğrulama süreçlerine kadar çok geniş ve kendini kanıtlamış bir portföy sunulmaktadır.

FPGA resmi.jpg

FPGA/ASIC SENTEZLEME

Güvenilirlik, alan/güç performans optimizasyonları gibi kriterlerin öncelikli olduğu projelerde, kaliteli  sentez çıktıları verebilen çözümler ön plana çıkmaktadır. Sieemns EDA portföyündeki sentezleyiciler, optimize çıktıların yanında, ASIC tarafında endüstrideki birçok kırmık üreticisiyle işbirliği yaparak ileri teknoloji düğümlerini desteklemektedir. Bunun yanında nisbeten eski teknoloji düğümlerine ait "tasarım paketleri" görece uygun fiyatlamalarla tasarım ekiplerine sunulmaktadır.

bottom of page