Capital Modular

Capital ModularXC, kablolama mühendislerinin tam ayrıntılı, onaylanmış ve üretime hazır kablo demeti tasarımları ve modüler alt montajlar oluşturmalarını sağlar. Oluşturulabilir kablo demeti varyantları, ayrıştırma için kullanıcı tanımlı seçeneklere bağlı olarak otomatik olarak oluşturulur.

Capital Publisher

Capital Publisher, servis belgelerini yazmak için bir grafik ve tasarım yönetimi aracıdır. Capital Publisher, elektrik tasarımcılarının kablolama verilerini, navigasyon diyagramında tam diyagram ile yeni diyagramlara dönüştürülebilmektedir.

Capital Formboard

Capital FormboardXC, temel HarnessXC veya ModularXC çizimlerine bağlı tam ölçekli diyagram özellikleri sağlamak için Capital HarnessXC ve Capital ModularXC işlevlerini genişletir - bir diyagramda yapılan değişiklikler diğer diyagramda otomatik olarak güncellenir ve yaygın bir hata kaynağını ortadan kaldırır.

Capital TVM

Capital Harness TVM, maliyet ve süreç planlama mühendislerinin, Capital HarnessXC, Capital ModularXC veya VeSys 2.0 Harness tarafından oluşturulan bir kablolama tasarımından kablo demeti oluşturma süreçlerini ve görevlerini, maliyetlerini, üretim sürelerini ve daha fazlasını hızlı ve doğru bir şekilde sentezlemesini sağlar.