VeSys

Vesys elektrik şemalarınızı ve kablo ağaçlarınızı oluşturmak üzere geliştirilmiş kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri ile kablolama sektörü ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vermektedir.

Vesys Design

VeSys  Design, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ve elektriksel olarak akıllı semboller aracılığıyla araç bağlantı şemaları oluşturmak için grafik oluşturma ortamıdır. Geniş elektriksel tasarım geliştirme, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ve elektriksel akıllı semboller sayesinde kolaylaştırılmıştır. Dahili elektrik zekası birçok tasarım görevini otomatikleştirir.

Vesys Harness

VeSys Harness, harness ve formboard çizimleri oluşturmak için grafiksel bir ortam sağlar. Harness tasarım yazma kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ile kolay yapılır. Dahili donanım-mühendislik zekası birçok tasarım görevini otomatikleştirir.

Capital Logic

Capital Logic, hem mantıksal bağlantı tasarımlarını (sinyalleri) hem de fiziksel kablo tasarımlarını yazmak için güçlü bir grafik ve tasarım yönetimi ortamıdır. Capital Logic, her iki alt sistemi tasarlamak ve etkileşimli sistem entegrasyonunu, yani birden fazla alt sistemi fiziksel yapıya birleştirmek için kullanılabilir.

Capital HarnessXC

Capital HarnessXC, kablolama mühendislerinin hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı, onaylanmış ve üretime hazır kablolama tasarımları oluşturmasını sağlar. Hem grafiksel çıktılar açısından hem de tasarımların oluşturulma ve onaylanma şekli açısından ihtiyaçları   karşılayacak şekilde uyarlanabilir.

Capital Systems

Capital  Systems  araçları, mühendislerin fonksiyon özellikleri ve bağlantıları yakalamasına, optimize edilmiş uygulamalar geliştirmesine yardımcı olur.

Capital Topology/Integrator

Capital Integrator, Generative Design’a ihtiyaç duyan şirketler için önemli bir yazılımdır. Capital Integrator, tam ayrıntılı araç kablolama tasarımları oluşturmak için kapsamlı alt sistem sinyal bağlantısını fiziksel topoloji ile otomatik olarak birleştirir. Bu, sistem entegrasyon görevinin büyük bir bölümünü kaldırarak zamandan tasarruf eder, kaliteyi artırır.