top of page
CDT UK IRELAND.PNG
ANASAYFA    >    ÇÖZÜMLER    >    ELEKTRONİKTE ÜRETİM VE OPERASYON YÖNETİMİ   >     ELEKTRONİK İÇİN İLERİ PLANLAMA VE ÇİZELGELEME    >    PCB DİZGİSİNDE İLERİ ÇİZELGELEME
PCB DİZGİSİNDE İLERİ ÇİZELGELEME
Advanced Scheduling for PCB Assembly

PCB dizgisinde, iş emri değişiklikleri, zaman aşımları ve malzeme kullanılabilirliği sorunları sıklıkla üretim programını bozar. Opcenter Advanced Scheduling for PCB Assembly, planlamacılarınızı üretim katına sorunsuz bir şekilde bağlayarak, kapasite tabanlı üretim planlarını ve gerçek zamanlı program değişikliklerini sağlayarak bu zorlukları çözer.

Bu kullanımı kolay karar destek aracı, atölye, kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemi ve tedarik zincirinden gelen verileri birleştirir. Bu kombinasyon, doğru kısa vadeli çizelgeleme ve hat başına gruplar, statik besleyici ayarları, araba kullanımı, kanban/işlem içi çalışma (WIP) ve kaynak tahsisi içeren bir üretim planı sağlar. Ne olursa olsun simülasyonları, sıradaki olaylara anında yanıt vermenizi sağlar. Opcenter Advanced Scheduling for PCB Assembly ile ürünleri akıllı bir şekilde gruplayarak makine kurulumunu en aza indirebilir ve gerçek zamanlı performansa karşı planlanmış performansın gerçek zamanlı analizine dayalı olarak darboğazlara hızla yanıt verebilirsiniz.

bottom of page